Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yalı Çapkını Son Bölüm 22 Mart 2024

Son yılların en sevilen

Son yılların en sevilen dizileri arasına girmeyi başaran Star Tv’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını bu haftada büyük bir ilgiyle izlendi. 22 Mart 2024 Cuma gecesi Star tv de yayınlanan son bölümde Ferit ve Seyran arasındaki buzlar kısmen erise de Seyran Ferit’e barıştıklarının bütün problemlerin çözüldüğü anlamına gelmemesini ve çözülmesi gereken daha çok problemin olduğunu söylemesi üzerine Ferit Seyra’na ne isterse her sorunun tek tek çözüleceğini ve kendisinin Seyra’nın emrinde olduğunu o ne derse hemen yapılacağını söyler.

Halis ağa Hattuç ahnıma evlenme teklif etmesinin ardından bunu aile içindeki herkese bir toplantı ile söylemesi sonucunda Ferit ve Seyran hariç tüm aile bireyleri buna karşı çıksada Halis ağa Ferit’in desteğini de arkasına alarak o gece Hattuç hanım, Halis ağa, Ferit ve Seyran dışarı çıkarak bunu mini bir kutlama yaparak taçlandırdılar.

Orhan kendisine cezaevinde zulüm eden Ökkeş ağanın yedi dayak neticesinde yoğun bakımda yatarken yanına Akın’ın annesi gelir ve kendisinin yüzüne (yoğun bakımda olduğundan duyamasada) lanet okur, beceriksiz bir işi bitiremedin gibisinden söylendi gitti. Bunları söylerken oğlu Akını dışarı çıkması için uyardı tabiiki.

Hattuç hanım park gezmesinden sonra eve gider ve Kazım ağayı fırçalar hatta bastonu ile biraz döver gibi yapar ve Halis ağa gelecek ve beni ona vereceksin diye tembihler bunun üzerine Kazım ağa itiraz edemez ve tamam vereceğim der. Geçmişten kalan aşklarını yaşamak için yeni bir adım atmaya hazırlanan Halis ağa ve Hattuç hanım hayli heyecanlıdırlar.

Hattuç hanımı isteme günü Hattuç’u Kazım’dan istemek Ferit’e düşerken, Hattuç’un mehir olarak istediği şey herkesi şok eder. Hattuç mehir olarak yalıyı ister ve Halis ağa bunu kabul eder. Bu durum aile bireylerini şoke edecektir.