Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İnci Taneleri Son Bölüm Özeti (09 Mayıs 2024)

İnci Taneleri 9 Mayıs Perşembe 14. bölümü ile ekranlara geldi. Bu bölümde de heyecanlı sahneler, süprizler ile izleyicinin büyük beğenisini kazandı. Nehirin aktrasyonları, Cihan’ın görüşmeleri, Azem’in çabaları izleyiciyi ekranlara kitlemeyi başardı.

İnci Taneleri 9 Mayıs

İnci Taneleri Son Bölüm Özeti (9 Mayıs 2024)

Azem’in kızı Nehir erkek arkadaşı Arcan uçak ile İstanbul’a gelirler, İstanbul’daki evlerine yerleşirler nehir daha sonra annesinin mezarını ziyaret eder,

Nehir mezarlığa yaklaştığı esnada annesinin mezarının başında babasıyla kardeşi cihanı dua ederken görür ve gözyaşlarına boğulur, bunun üzerine arabasına binerek beklemeye başlar ce Cihan mezarlıktan ayrılırken onu takip ederek otopark civarına kadar gider. Bir müddet aracının içinden Cihan’ı izler ve oradan ayrılır evine geçer.
Bu arada Arcan İstanbul’daki evinde arkadaşlar arasında hoş geldin partisi düzenler Nehir ise babasıyla kardeşini annesinin mezarı başından gördüğünden beri onun etkisinden kurtulamaz sürekli ağlar. Onların karşısına çıkıp çıkmamakta kararsız olan Nehir’i en yakın ayrıca çocukluk arkadaşı olan Sedef kesinlikle babası ve kardeşi ile bir araya gelmemesi gerektiğini söyler. Çünkü şuan ki çevresine Nehir’in ailesinin bir trafik kazasında öldüğünü ve akrabalarından hiç kimse olmadığını söylemiştir. sadece babasının cezaevinde olduğunu Arcan’a söylemiştir.

Reyyaz Aleyna’yı kendisine ihanetinden beri evindeki bir odada göz altında tutar. Aleyna sürekli beni serbest bırak gideyim diye yalvarır ancak Reyyaz bunu kabul etmez. Cihan’ı yanına çağıran Reyyaz kendisinin işaret ettiği zaman Aleyna’yı öldürmesini bunun sonucunda galerileri kendilerinin çalıştıracağını söyler. Cihan’da bunu ortakları ile konuşur ve karar kabul görür.
Bu arada Arca’nın annesi ve diğer çalışanlar Nehir ile ikisinin evliliği için planlar yapar düğün salonu hazırlıklarına başlarlar. Bir ara Arca’ın annesi Nehir ile özel bir yemekte buluşur ve Nehir’e bu evliliği bir daha düşünmesini söyler bunu duyan Nehir üzülür ne diyeceğini bilemez. Çünkü Arcan’ın annesi bir oğlunu daha önce uyuşturucuya kurban vermiş, Arcan için ise uyuşturucudan kurtulması için çabalarken bir bağımlı ile evlenmesini istememektedir. Nehir ise uyuşturucuyu bıraktığını söylemek isterken Arcan’ın annesi buna müsaade etmez ve laf Nehir’in boğazında düğümlenir kalır.

Dilber ile Kiraz ise dükkan açmak için para ararlarken Zerre kendilerine yardımcı olacağını söyler ve Dilber’in otel odasında küçük oturağın içindeki kağıda sarılı bir balya parayı alarak oradan ayrılır. Zerre’nin amacı parayı iddia ya yatırıp ikiye katlayıp onlara süpriz yapmaktır ancak işler istediği gibi gitmez ve Zerre bahiste oynadığı tüm parayı kaybeder. Zerre bu sefer gazinonun patronu Kamuran’ın yanına gider ve borç para ister ancak olumsuz cevap alır. Burada Kamuran’ın tavırları Zerre’ye verdiği cevaplar gerçekten izlenmeye değer nitelikteydi. :))

Nehir Arcan’a babasının cezaevinden çıktığını söyler bunu duyan Arcan Nehir’e çok kızar ve kesinlikle onunla buluşmaması gerektiğini karşısına çıkmasını istemediğini tembihler. Nehir bunu duyunda büyük hayal kırıklığı yaşayacaktır.

Reyyaz Cihan ile anlaştıktan sonra Sırat’ın çalıştırdığı tüm galerileri Cihan ve ortaklarına bırakır, bu durum 4 kahramanımızı çok sevindirecektir. Yeni galerinden güzel bir araba ile otoparka gelen Cihan arkadaşları ile sevincini paylaşırken Nehir kendi arabasıyla otopark önüne gelir ve Cihan’ın gerçek adı Özgür diye seslenir. Sesi duyan Cihan arkasını döner ve Nehir’i görür görmez gözyaşlarına boğulur. Bu sahnede tüm izleyenleri sevinç gözyaşlarına boğulmuştur.

Kardeşi Cihan ile buluşan Nehirin gözyaşları
Kardeşi Cihan ile buluşan Nehirin gözyaşları
Nehir ile karşılaşan Cihanın Gözyaşları içinde kaldığı sahne
Nehir ile karşılaşan Cihanın Gözyaşları içinde kaldığı sahne