Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Galatasaray’da Başkanlık Seçimi Öncesi Büyük Şok

Son yıllarda sportif anlamda büyük başarılara imza atmaya devam eden sarı kırmızılı klüp 25 Mayıs 2024’de yapılacak olan başkanlık seçimine kitlenmiş vaziyette. Ancak listede kimlerin olacağı merak edilirken bir isim var ki sarı kırmızılı taraftarları derinden üzüntüye boğacak gibi görünüyor.

Son yıllarda sportif anlamda

Başkanlık seçimi için adaylığı ilk açıklayan isim Dursun Özbek olurken listesinde kimlerin yer alacağı taraftarlar tarafından merakla bekleniyor. 25 Mayıs 2024 günü yapılacak olan başkanlık seçimi için yoğun bir tempo ile görüşmelerini sürdüren mevcut başka ve başkan adayı Dursun Özbek’in geçtiğimiz günlerde basına yaptığı açıklamalar sarı kırmızılı taraftarların kafasında soru işaretleri bırakırken camiayı bir hüzün kapladı.

Özbek yaptığı basın açıklamasında “Önemli bir teşekkürü de Erden Timur’a etmek istiyorum. Sırf başarılı olduğu için birileri tarafından hedef gösterilmeye başlandı. Galatasaray için yaptıkları ve bundan sonraki yapacakları için kendisine teşekkür ediyorum.” demişti.

Özbek ayrıca, “Önümüzdeki dönemlerde de Galatasaray’a hizmet etmeye devam edeceğine inanıyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Bu açıklamanın ardından Erden Timur’un Özbek’in listesinde yer almayacağı düşünülürken yapılan transferlerdeki başarısından dolayı taraftarla arasında ayrı bir yeri olan Timur’un bu durumu camia içinde şok etkisi yarattı.

Henüz bir netlik kazanmamışken Dursun Özbek’in yaptığı açıklama sonrası Timur’un listede olmayacağı kanaati oluşmuş durumda.