Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Seçimde Yapılan Rezillikler

Ülke olarak 31 Mart

Ülke olarak 31 Mart günü yapılacak seçime odaklanmışken bu süreçte kişilerin yaptıkları artık mide bulandırmaya başladı. İktidar partisinin bir ilçe başkanı çıkmış vatandaşı tehdit ediyor, ya sizde hiç mi Allah korkusu yok oy için söyledikleriniz yenilir yutulur değil. Neymiş efendim ona oy verilmezse emeklilerin maaşları yatmayabilirmiş yada maaş alamayabilirlermiş.

Şöyle bir düşünüyorum da bu zihniyette binlercesi var ve halkı tehdit etmekten, rüşvet verip oy dilenmekten hiç çekinmiyorlar, hiç yüz kalmamış bunlarda diyesim geliyor ve öyle düşünmeye sevk ediliyoruz. Oy için yapmayacakları bir şey yok diye korkar olduk, ama onlar böyle yaptıkça millet bir yerleri ile gülüyor bunlara. Yahu bu kadar mı önemli bu seçim. Oysaki halkın büyük çoğunluğu lanet olsun şu seçim bitsin de kim ne halt yerse yesin diye de düşünen kesim mutlaka azımsanmayacak kadar çok.

Bir diğeri tek tek vatandaşı arayıp şuraya adınıza para  yatırıyoruz, işte seçimde şu parti adayına desteklerinizi dualarınızı bekliyoruz der. Bunun adı resmen rüşvettir. Seçimden önceki yıllarda aklınız neredeydi de seçim zamanı mı bu halk aklınıza geliyor. Benim kapıma bir aday gelse yeminle kovarım, yıllarca benim sokağımdan geçme seçim yaklaştığında kapıma dayan, hadi ordan defol git. Yüzsüz utanmaz arlanmaz. Ben bu zorlu süreçte evimi geçindirmek için gece gündüz çalışacağım sen keyfini süreceksin, işin düştüğünde iki dakika kapıma gelip oy dileneceksin 2 paket yiyeceğe ben kendimi satacağım haa. Herkesi kendi gibi gören bu edepsizlere ders vermenin yeri kesinlikle ve kesinlikle sandıktır. O sandık bu milletin önüne gelince öyle bir ders verecek ki sizlere aklınız şaşacak.

Biri çıkar emeklilerin sıkıntılarını biliyoruz bunları çözeceğiz vs. Sanki iktidara daha dün gelmişler beyefendiler, ama bunlara inanan öyle bir kesim var ki benim aklım almıyor arkadaş. Kendilerine pastanın en büyük payını alıyorlar gariban halka kaşığın üstündeki kalanları veriyorlar. kaşıkla verseler bir gün sonra kepçeyle alıyorlar hem de hiç gecikmeden yapıyorlar bunu.

Kadın çıkmış Allah çocuğumun ömründen alsın ona versin diyorsa bu beyinlere diyecek bir şey yok. Ben çocuğumun tırnağını en kralınıza yine değişmem ama diğer tarafta o söylenen şeyler insanın çıldırmasına yetiyor bile.