Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Diyetle ve Egzersizle 2.5 Ton Zayıfladılar

Samsun’da gerçekleşen bu çalışma

Samsun’da gerçekleşen bu çalışma bir çok hastaya ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Yaklaşık 5 yıldır hizmet veren Samsun Eğitim ve Araştırma Merkezi Atakum Ek Hizmet Binası Obezite Merkezi 5 yılda bine yakın hastayı diyet ve egzersiz desteği ile toplamda 2.5 ton kilo zayıflattı.

Aynı merkezde yine 11 ila 25 kg arasında kilo verenlere de başarı belgesi verildi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği zayıflama programında büyük bir heves ve azimle verilen diyet ve egzersiz programını uygulayan hastalar bu çalışma sayesinde istedikleri kiloya kısa sürede ulaştıkları belirtildi.

63 yaşındaki Fatma Küçük zayıflama programında çok zorlandığını ancak çalışanların büyük desteğiyle zorlukları birer birer aştığını ve hedef kilosuna ulaştığını belirtti. Daha önce merdiven çıkarken, yokuş çıkarken hayli zorlandığını belirten Fatma Küçük obezite merkezinde verilen diyet ve egzersizler ve çalışanların yönlendirmesi ile toplamda 14 kilo verdiğini ve vücudunun kuş gibi olduğunu söylerken kilolu olan gençlerin bir an önce merkezden faydalanmalarını tembih etti.

Kilo veren kişilere başarı belgeleri Uzm. Dr. Mustafa Uras tarafından takdim edildi.

Kilo veren hastalara başarı belgesi
Kilo veren hastalara başarı belgesi verildi.