Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çalınan İnstagram Hesabını 1 Dakikada Geri Almanın Yolu

İnstagram hesapları sosyal medyayı etkin olarak kullanan kişiler için önem seviyesi üst sırada olan bir hesaptır. Peki çalınan İnstagram hesaplarını geri almanın yolunu biliyor musunuz? İşte bunu öğrenmek için yazımızın detayına bakmanız gerekiyor.

İnstagram hesapları sosyal medyayı

Çalınan İnstagram hesaplarını 1 dakikada geri almak için yapmanız gereken işlemleri sırasıyla resimleyerek aşağıda anlatılmıştır.

1- Google Chrome arama motoruna İnstagram Hacked yazıp arama tuşuna basıyorsunuz.

2- Açılan sayfada resimde gördüğünüz ilk sıradaki linke tıklıyorsunuz.

 

3- Linke tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir menü gelecek. Burada Hesabım başkasının eline geçti linkine tıklayın. Karşısında seçenek çıkacak onu işaretleyip ileri diyorsunuz.

 

4- Burada açılan sayfa aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa olacaktır. Buradaki boşluğa kullanıcı adınızı yazıp ileri diyorsunuz.

 

5- Yukarıdaki işlemi yaptık ve ileri dedikten sonra sizden selfie doğrulaması yapmanızı isteyecek. Cep telefonu veya laptop ile selfie çekip sisteme yüklüyorsunuz. Daha sonra size bir mail gönderecekler ve o maile tıkladıktan sonra yeni şifrenizi belirleyip İnstagram hesabınızı geri alabiliyorsunuz.