Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

3 Mayıs 2024 Yalı Çapkını Özeti

Skandallarla dolu bir aşk serüveninin özeti: Yalı Çapkınının 3 Mayıs 2024 bölümünde sürprizler ve ihanetlerle karşılaşacak mısınız? Okumaya hazır olun!

Skandallarla dolu bir aşk

Gelen tehdit mesajıyla endişelenen Ferit, kimsenin zarar görmemesi için Abidin’den güvenlik önlemlerinin daha da artırılmasını ister. Doruk Asuman ile aralarındaki uygunsuz görüntüleri internette yaydıktan sonra  Korhan ailesi derinden sarsılır, Halis Ağa ortaya çıkan bu gerçeğe büyük tepki gösterir. Asuman bunun üzerine İfakat’ı arayıp onun yanına yerleşir.

Bu arada Ferit Doruk’un evine baskın yapar ancak evde bulamaz, o sırada televizyonunun üzerindeki kameradan evine Ferit’in geldiğini gören Doruk hemen Ferit’i telefonla arayarak 5 milyon dolar vermesi karşılığında görüntülerin devamını internete vermeyeceğini söyler. Bunun üzerine Ferit bir çantaya dolarları koyup Doruk’un istediği parka bırakır ancak paraların içinde Gprs cihazı vardır ve böylece Doruk’un yerini tam isabet ile bulur.

Doruk’u zorla alıkoyarak Halis Ağaya teslim eden Ferit biraz olsun rahatlamıştır. Halis ağa ormanlık alanda kazılmış bir mezarın içine elleri bağlı şekilde Doruk’u koyar ve İfakat marifeti ile Asuman’ı ormana getirtir. Halis ağa Asuman’a dönüp seni rezil eden bu kişiyi ne yapmak istersin öldür dersen ölecek affet dersen affedeceğiz demesi üzerine görüntüye gelmese de bir el silah sesi duyulur ve bölüm burada son bulur.

Dizi sevenleri burada Doruk’un öldürüldüğünü düşünür ancak gerçek 11 Mayıs 2024 günü yayınlanacak bölümde belli olacaktır.